Home World News Способи та правила покупки залізничих квитків

Способи та правила покупки залізничих квитків

by marusia

Сучасні технології дозволяють відмовитися від витрат часу, купуючи товари та послуги. Найбільше це відчули пасажири поїздів далекого прямування, міжміських автобусів, літаків.

Можна забути про поїздки до каси, переживання з приводу наявності місць. Достатньо знайти спеціалізований сервіс та купити квитки на https://proizd.ua/.

Процедура придбання проїзного документа

В Україні є онлайн-майданчик, де можна придбати квиток на будь-який транспорт, що прямує територією країни. Вона називається «Проїзд.уа» та пропонується проїзні документи на поїзди, автобуси, що курсують на міжміських маршрутах та літаки. Це стосується внутрішніх та міжнародних рейсів.

Купувати проїзні документи просто, достатньо виконати такі дії:

  1. Зайти на головну сторінку сайту та вибрати вид транспорту: залізничний, автомобільний (автобус) чи авіаційний.
  2. Визначитись із пунктом відправлення та пунктом призначення.
  3. У списку вибрати рейс, час його відправлення.
  4. З’явиться можливість вибору місця з наявного.
  5. Користувач натискає на ці місця та оплачує покупку квитка.

Варіантів придбання два. Перший це сучасний тип проїзного документа в електронному вигляді. Його можна завантажити на смартфон, планшет та інший електронний носій, пред’явити під час посадки у транспорт.

Другий спосіб – це відкладений друк на паперовий носій, коли необхідно підійти до квиткової каси на вокзалі та роздрукувати документ. Це потрібно зробити не менше ніж за 15 хвилин до відправлення.

Основні особливості ресурсу

На сайті є доступ на всі поїзди, автобуси, літаки, що йдуть територією України, що приземляються або вилітають з її аеропортів. Для наземного транспорту є можливість купівлі квитків на маршрути, що проходять за наявності вільних місць. Оплата здійснюється за допомогою безготівкового розрахунку, використовується банківська картка.

Немає обмежень на кількість квитків, рейсів та інших показників. Якщо місце вказане вільним, то його можна одразу сплатити та отримати гарантію поїздки. Поява двійників у такій ситуації виключена, система не пропустить оплату на вже куплене місце.

Після проведення транзакції дані моментально оновлюються, тому користувачеві завжди надають актуальну інформацію на конкретний момент часу. Сервіс гарантує виконання всіх зобов’язань щодо купленого квитка.

You may also like

Leave a Comment

@ ANews, 2017-2022. All Rights Reserved.