Home Culture Чим відрізняються рідини для вейпів та їх склад

Чим відрізняються рідини для вейпів та їх склад

by buma888

Про шкідливість звичайних сигарет давно відомо кожному, а про шкідливість вейпів ще багато суперечок і розбіжностей. Одні кажуть, що вони менш небезпечні та не так шкодять здоров’ю, як звичайні цигарки. Інші говорять, що електронки здатні завдати шкоди більше, ніж класичний тютюн.

У чому їхня різниця?

Хто б що не говорив, але цілком безпечного варіанта куріння немає. Вейпи, кальяни та інші електронні пристрої можуть бути альтернативними варіантами куріння, але сказати, що вони цілком безпечні не можна. На законодавчому рівні багатьох країнах світу електронні системи вже прирівнюють до звичайних сигарет.

Вейп являє собою електронний пристрій, який перетворює спеціальну рідину на пару. Такі рідини можна подивитися на https://uestore.com.ua/ua/zhidkosti/zhidkosti-jo-juice та побачити, що їх величезна кількість: сольові, нікотинові, безнікотинові, з різними смаками та різною міцністю.

POD-системи можуть відрізнятися за функціями, але основа роботи у всіх одна: акумулятор та випарник. Від акумулятора випарник нагрівається і перетворює рідину на картриджі на пару.

Звичайна сигарета є скруткою з паперу, всередині якої міститься тютюн і фільтр. У процесі підпалу тютюну виділяється дим, який проходить через фільтр і потрапляє в організм людини з різними шкідливими домішками, такими як смоли, наприклад.

Кожен знає про шкоду тютюнового диму як для курця, так і для оточуючих. І, якщо з класичними сигарети все гранично ясно, то електронні пристрої – це щось нове і до кінця незвідане. Вчені досі сперечаються, наскільки і як вейп небезпечний для курця та оточуючих його людей.

У рекламах вейпів часто можна побачити і почути посилання, що в них немає тих страшних смол, як у класичних сигаретах. Так, курці стали масово переходити на них у надії або кинути курити, або запевняючи себе, що це менш небезпечно для здоров’я. Продажі вейпів тільки збільшуються з кожним роком, але найстрашніше стає те, що законом їхній продаж не нормований. Така вільна торгівля дозволяє потрапити до нікотинової залежності дедалі більше неповнолітніх школярів.

Основними компонентами вейпів виступають ароматизатори, пропіленгліколь і гліцерин. При нагріванні утворюється речовина пропіленоксид, який здатний викликати рак не менше, ніж тютюн та смоли у класичній сигареті. І, звичайно, у POD-системах також міститься нікотин, який за відсотковим змістом не відрізняється від класичної сигарети.

You may also like

Leave a Comment

@ ANews, 2017-2022. All Rights Reserved.