Home Investments Обладнання для захисту від рентгенівського випромінювання: популярні моделі та поради щодо вибору

Обладнання для захисту від рентгенівського випромінювання: популярні моделі та поради щодо вибору

by buma888

Рентгенівські процедури є популярним та надійним засобом медичної діагностики. Ця технологія є шкідливою для здоров’я, адже вона використовує радіоактивне випромінювання. Щоб послабити вплив променів, запобігти їх впливу на людей та сусідні приміщення, пропонується рентген обладнання та захист від української компанії.

Асортимент виробів

Рентгенівське випромінювання проникає через будь-які перешкоди, найкращим засобом захисту є свинець або спеціальні пристрої, здатні поглинати промені. Компанія «Рістейл» пропонує такі захисні пристрої:

  1. Рентгенозахисні двері для рентгенкабінетів та стоматологічних приміщень, де роблять знімки зубів та щелепи.
  2. Конструкції мають суцільне металеве полотно і відповідають товщині свинцевого еквівалента від 0,3 мм до 10 мм.
  3. Прозорі листи для вікон із захистом від рентгенівського випромінювання з еквівалентом свинцевого захисту від 1.6 мм до 2,6 мм.
  4. Захисні віконниці для вікон, щоб закривати суцільним полотном від проникнення радіоактивного випромінювання.
  5. Баритова штукатурка та блоки для захисту звичайних стін від проникнення випромінювання.
  6. Гіпсокартонні плити із спеціальним просоченням, щоб знизити проникнення рентгенівських променів.
  7. Свинцеві плити із товщиною від 0,5 мм до 5 мм.

Для більш детального ознайомлення необхідно перейти на сторінку товару, щоб дізнатися про технічні характеристики, ознайомитися з описом виробів і матеріалів, вибрати потрібні параметри.

Вся продукція має державні сертифікати, що повністю відповідає нормативам безпеки, допущена для використання в лікувальних та інших установах, де є рентгенівське обладнання.

Переваги

Вартість товарів та матеріалів є вигідною, вона враховує середню ринкову ціну. Щоб зацікавити клієнтів, компанія Рістейл пропонує знижку за великий обсяг замовлення.

Для кожного товару є прайс-лист, який можна завантажити, щоб детальніше вивчити пропозиції, вибрати найбільш оптимальні варіанти виробів.

Доставка здійснюється по всій території України, гарантується надійна та якісна упаковка, та перевезення в цілості та безпеці.

Компанія має великий досвід роботи з лікувальними установами та будівельними компаніями, які здійснюють встановлення захисних систем, може запропонувати оптимальні варіанти виробів відповідно до конкретних умов. Можна замовити індивідуальні параметри для захисту.

You may also like

Leave a Comment

@ ANews, 2017-2022. All Rights Reserved.