Home World News Як правильно обирати модульні передпокої та основні види

Як правильно обирати модульні передпокої та основні види

by marusia

Мало квартиру купити, її потрібно привести до нормального вигляду. Це означає капітальний чи косметичний ремонт, а також покупку меблів.

Але цих меблів сьогодні повно, а в широкому асортименті легко загубитися. Навіть таке, здавалося б, прохідне місце, як передпокій, треба обставляти з розумом. Утім, вихід є.

Концепція

Модульна передпокій — щось на кшталт гарнітури. Це набір предметів меблів, виконаних в єдиному стилі та з одних матеріалів. Набір складається із окремих модулів. Це не корпусні меблі, що раз і назавжди приймають форму, це рухливі блоки, конфігурація яких залежить від особистих побажань власника. По суті модульний передпокій — компроміс між меблями на замовлення та стандартними типовими меблями. Блоки стандартизовані, але можливих поєднань багато. Тому кількість охочих замовити модульні передпокої Світ меблів на https://lux-mebli.net/ua/g31662378-modulni-peredpokoyi-svit лише зростає.

Оскільки модульний передпокій — готовий набір, питання стилістики та поєднання предметів не стоїть. Але блоки можна міняти місцями — і при встановленні, і будь-якої бажаної миті, що дозволяє індивідуалізувати кімнату. А якщо будь-який модуль пошкоджено, легко купити для нього заміну.

Види

Навіть модулі мають поділ. Щоправда, виділяють лише два типи: прямі та кутові модульні вітальні. Назва повністю відбиває суть. Прямі передпокої вишиковуються вздовж однієї стіни, кутові – вздовж двох з обов’язковою кутовою секцією. Зазвичай це закрита кутова шафа, рідше відкрита або полиці.

В іншому модульні вітальні приблизно однакові. Зрозуміло, вони виконуються у різних стилях та з різних матеріалів, але суть залишаються незмінною. Відрізняється і кількість предметів, що входять у набір, але можливих комбінацій стільки, що класифікувати їх просто не вдасться.

Вибір

Завжди потрібно вибирати якісну та надійну продукцію. Зовнішній вигляд, матеріали, складання, кріплення з фітингами – все має бути на рівні. Оскільки модульна передпокій дешевша, ніж усі ці предмети меблів окремо, на якості можна не економити. Хороша МДФ або ЛДСП – відмінний вибір, довговічний і не надто дорогий.

Кутові передпокій краще за прямі: вони дозволяють задіяти більше вільного простору. Особливо вигідні з цього погляду кутові шафи. Втім, шафа-купе теж гарне рішення. А от від дверей, що розстібаються, краще відмовитися: у тісноті передпокою вони будуть сильно заважати.

Набір готових стилів та колірних рішень, звичайно, обмежений. Але стилістика модульної передпокою має відповідати стилістиці кімнати. Зазвичай модулі випускають у сучасному стилі, а винятки знайти досить складно. Кольори краще вибрати світлі: у передпокої немає вікон, відповідно, у ній темно, а світлі поверхні допоможуть це скоригувати.

You may also like

Leave a Comment

@ ANews, 2017-2022. All Rights Reserved.