Home World News Бак для води Lokhen автомобільний з дозатором

Бак для води Lokhen автомобільний з дозатором

by marusia

Водій вантажівки проводить більшість свого часу в кабіні автомобіля. Після тривалого перебування за кермом, природно, хочеться відчути свіжість та чистоту. Це не лише допомагає підтримати гігієнічний стан, але і піднімає настрій під час втомливої дороги.

Водіння вантажівки часто вимагає вирішення дрібних технічних проблем і зміну коліс. Після таких операцій потрібно вимити руки від бруду і мастила, що може вплинути на безпеку на дорозі. Якщо немає доступу до джерела води, водний рукомийник в автомобілі стає незамінним помічником.

Хоча деякі водії вважають переносний умивальник зайвим, він має свої переваги. Поряд з дешевими пластиковими пляшками, він забезпечує значно більшу зручність.

Бак для води в автомобілі – це не лише ємність. Він оснащений краном для безперебійного використання. Деякі моделі навіть мають додаткові пристосування, такі як диспенсер для мила. Такий бак забезпечує комфортну кількість води протягом усього маршруту.

З урахуванням забруднення води та його дезінфекції, конструкція умивальника розроблена для легкого очищення. Висока міцність матеріалу забезпечує тривалу службу аксесуара.

Елементи конструкції володіють високою міцністю і можуть витримувати вібрації та коливання температур. Різноманітні форми баків для вантажівок забезпечують оптимальну міцність і мобільність.

Модельний асортимент виробників включає резервуари об’ємом від 25 до 50 літрів. Компанія Lokhen пропонує своїм клієнтам можливість придбати в комплекті з ємностю кріплення для вертикальної поверхні і спеціальні металеві стрічки для надійної фіксації виробу.

Більшість зразків виготовлені з міцної, але гнучкої пластмаси, що витримує значні ударні навантаження і сильну вібрацію. Цей матеріал не взаємодіє з хімічними мийними засобами і не псується від ультрафіолетового випромінювання. Крани, входять в комплект, витримують велику кількість циклів відкриття/закриття, не протікають і не ламаються. Вироби довгий час зберігають свій привабливий зовнішній вигляд, що позитивно впливає на психологічний стан і настрій водія.

You may also like

Leave a Comment

@ ANews, 2017-2022. All Rights Reserved.